Копірайтинг

від 125 грн
за 1000 символів б/п
Якісні статті для вашого сайту. Будь-яка тематика. Повне занурення у ваш бізнес. Грамотно складені описи товарів в послуг, які привертають увагу покупців. Ефективна текстова реклама
Замовити
Три причини вибрати нас
1
3-ступінчастий контроль
Над кожним текстом працюють 3 спеціалісти: копірайтер, редактор, коректор.
2
Висока якість та адекватні ціни
Наші тексти легко читати, їх люблять пошукові системи, вони добре ранжуються та швидко виводять сайти в ТОП.
3
Унікальний і цікавий контент
Пишемо тексти, які мотивують і викликають довіру в читачів.
Бажаєте швидко дізнатися вартість і термін виконання роботи?
Залишайте свої дані та менеджер зв'яжеться з вами, щоб обговорити деталі проєкту
Копірайтинг

Цікавий контент – основа й запорука успіху будь-якого сайту незалежно від його тематики. Хороший текст допоможе продати товар або послугу, стане важливим джерелом інформації для потенційного клієнта чи просто розважальним чтивом. Наша студія пропонує якісний копірайтинг за ціною від 125 грн за 1000 символів без пробілів.

Завдання та робота копірайтера

Копірайтер – це певною мірою письменник. Фахівець, здатний простою та легкою мовою викласти інформацію будь-якої складності. Його завдання – донести до читача вашу пропозицію, спонукати його до дії, мотивувати на покупку. Гарний текст здатний розбудити в людині потрібні емоції, і це дозволяє досягти поставленої мети – викликати інтерес до продукту, залучити аудиторію до ресурсу, підвищити продажі й прибуток.


При цьому дуже важливо, щоб фахівець не тільки володів письменницькими навичками, а й розбирався в пошукових алгоритмах. Адже тексти пишуться не лише для людей, а й для пошукових систем – Google, Яндекс та інших. Чим якісніший контент і чим більше він відповідає певним правилам, тим краще індексується ваш сайт і тим вище він видається в пошуку.


Коли й кому потрібний копірайтинг?

Необхідність замовити якісні тексти може виникнути в будь-який момент – у власника сайту або інформаційного видання – при створенні ресурсу або його просуванні, випуску на ринок нового товару тощо.

П'ять причин звернутися до нас:
● Вам потрібні цікаві статті, які користувачі будуть прочитувати повністю та ділитися посиланнями на них у соцмережах.
● Вам потрібен текст, що продає, для просування товарів і послуг.
● Ви потребуєте тексту для виступу, конференції або презентації.
● Вам потрібний контент для тематичного блогу або іншого ресурсу.
● Ви шукаєте ім'я для компанії або товару і потребуєте слогану, що запам'ятовується.

Все це та багато іншого можуть створити наші співробітники – грамотні та освічені молоді люди, які стежать за тенденціями в копірайтингу.

Скільки коштує хороший копірайтер?

Вартість послуг фахівця може змінюватись залежно від низки факторів – складності та обсягу робіт. Ми пропонуємо індивідуальний розрахунок і ціни від 125 грн / за 1000 символів без пробілів. Це дозволить вам замовити якісні тексти на сайт навіть з обмеженим бюджетом. Для розрахунку вартості написання та замовлення послуги зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами або залиште онлайн-заявку на сайті.
© 2021 Contezis (Контезис)
КОНТАКТИ
  • +38 (095) 141-25-61
  • email: contezis.studio@gmail.com
Есть вопросы?
Напишите нам
в любой из мессенджеров ниже
Telegram
WhatsApp
Viber