Переклад

  • від 75 грн.
    за 1000 символів б/п
    Грамотний переклад тексту, максимально наближений до оригіналу. Виконуємо переклади якісно й у стислий термін. Творчий підхід до кожного завдання, адаптація контенту у вибраній клієнтом мовній парі.
    Замовити
Три причини вибрати нас
1
3-ступінчастий контроль
Над кожним текстом працюють 3 спеціалісти: копірайтер, редактор, коректор.
2
Висока якість та адекватні ціни
Наші тексти легко читати, їх люблять пошукові системи, вони добре ранжуються та швидко виводять сайти в ТОП.
3
Унікальний і цікавий контент
Пишемо тексти, які мотивують і викликають довіру в читачів.
Бажаєте швидко дізнатися вартість і термін виконання роботи?
Залишайте свої дані та менеджер зв'яжеться з вами, щоб обговорити деталі проєкту
Переклад текстів

Переклад тексту – актуальна й потрібна послуга, яка може знадобитися як приватним особам, так і компаніям чи організаціям, які співпрацюють з іноземними партнерами. Замовити переклад тексту будь-якої тематики й складності ви завжди зможете в нашій студії. Ми працюємо з перекладами матеріалів для преси, наукової та художньої літератури, документації тощо.

Види перекладів

У нас ви зможете замовити переклад тексту, документів, книг і не тільки. Ми працюємо практично з будь-якими носіями інформації, тому ви можете бути впевнені, що наші співробітники впораються з поставленими завданнями.

П'ять причин довірити переклад нам:
● Багаторічний досвід роботи у сфері перекладів. Уже понад 5 років ми займаємося перекладами текстів будь-якої складності.
● Висока кваліфікація виконавців, які готують для вас переклад. Усі наші фахівці мають профільну освіту, практикуються та спілкуються з носіями мов.
● Робота з текстами будь-якої складності. Ми здійснюємо різні переклади – технічні наукові, художні тощо. Також наші фахівці зможуть виконати редагування, обробку й стилізацію перекладеного тексту.
● Швидкість та оперативність робіт. Великий штат перекладачів дозволяє нам виконувати роботу в найкоротші терміни, що є особливо важливим і актуальним, наприклад, при перекладі документів.
● Чесні ціни на послуги. У нас ви можете замовити переклад за ціною :

з рос. мови на українську – 50 грн за 1000 символів без пробілів.
з англ. на українську – 150 за 1000 символів без пробілів.

При перекладі тексту ми обов'язково редагуємо його разом із фахівцями в конкретній галузі, якої стосується стаття чи книга. Тому ви можете бути впевнені, що в разі замовлення послуги в нас готовий переклад буде максимально точним і грамотним.


Скільки коштує переклад тексту

Вартість послуги перекладу залежить від:
● мови, з яких/на які здійснюється переклад;
● тип та складність документів (книг, тексту), які необхідно перекласти;
● вид перекладу – технічний, художній, віршований, усний тощо;
● терміновість

Якщо ви бажаєте замовити послугу з мінімальним терміном виконання, то повідомте про це нашим фахівцям. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваше замовлення було виконане якнайшвидше.

Для отримання консультації, розрахунку вартості й замовлення послуг зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами або залиште онлайн-заявку на сайті студії.
© 2021 Contezis (Контезис)
КОНТАКТИ
  • +38 (095) 141-25-61
  • email: contezis.studio@gmail.com
Есть вопросы?
Close
Напишите нам
в любой из мессенджеров ниже
Telegram
WhatsApp
Viber